Teknolojiler.

NandsCorp, günümüz teknolojilerini kullanarak, endüstriyel standartlara uygun profesyonel çözümler üreten bir teknoloji şirketidir.

Tasarım Stratejimiz

ANandscorp’ta, uzmanlarımız problemin tam bir tanımını yaparlar. Daha sonra bu problemi matematiksel ve analitik olarak çözmek için nasıl çözümler üretebileceklerini düşünürler. Daha sonra hepsi bir araya gelerek ortaya çıkardıkları konuları en ince detayına kadar irdelerler. Bu şekilde nasıl bir çözüm yolu izleyeceklerini, ihtiyaç duydukları eğitim, malzeme ve araçları belirlerler.

BBir matematiksel çözüm bulmak hikâyenin sadece ilk yarısıdır. Geliştirilen ürünlerde uygun teknolojiyi kullanmak yapılan tasarım kadar önemlidir. Yaratıcı fikirleri kaliteli ve dayanıklı ürünlere dönüştürürken ortaya çıkabilecek riskleri minimize eden tasarım geliştirme süreçleri oluşturduk. MATLAB ®, SystemC ve diğer önde gelen simülasyon araçları ile sistem simülasyon ve modellemesinin yapılması tasarım ve üretim sürecinin ilk aşamasıdır.

Neden Biz?

  • Projeye Özel Tasarım
  • Güncel Teknoloji Kullanımı
  • Hızlı ve Etkin Teknik Destek
  • Standartlara Uygun Çözümler
  • Üstün Kalite
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Satış Sonrası Destek

Teknolojilerimiz

Gömülü Sistemler

Nandscorp’un şu anda gömülü sistem tasarımlarında gerekli fonksiyon ve göreve göre kullanılabileceği ARM, MIPS, Coldfire/68k, PowerPC, X86, PIC, 8051, Atmel AVR, Renesas H8, SH, V850, FR-V, M32R vb. gibi pek çok kontrolör ve işlemci mimarisi tecrübesi bulumaktadır.

Telemetri

Telemetri bir sistem ya da tesisin uzaktan kablo veya kablosuz olarak izlenmesi veya kontrol edilmesidir. Günümüzde telemetri denilince kablosuz (Wireless) haberleşme anlaşılmaktadır. NandsCorp olarak en yoğun kullandıklarımız Radio modem cihazları , GSM GPRS, VSAT uydu sistemleridir.

RFID

RFID ile %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamak bizim için en önemli kriterdir. Her müşterinin kendine has olan isteklerini, yapısal gerekliliklerini ve sınırlamalarını karşılayacak donanım ve yazılım mimarisi geliştirmek için tüm RFID teknolojisine hem yazılım hem de donanım olarak hakim ve sahip olmak gerekmektedir. NandsCorp, müşterilerine sunduğu tüm sistem mimarilerini ve yazılımları kendi bünyesindeki deneyimli mühendislik ekibi ile tasarladığı ve geliştirdiği için tüm teknolojiye sahiptir.

İşaret İşleme

Genel olarak analog ve dijital sinyaller üzerinde analizler yapma, zamansal ve mekânsal değişiklikleri saptayarak çeşitli sistemlere uygulama olarak tanımlanabilir. Sinyal işleme yapılırken ses sinyalleri, elektromanyetik dalgalar, resim gibi görsel öğeler, sensörlerin algıladığı değerler kullanılabilir ve bu sinyaller kontrol sistemleri, haberleşme sistemleri, radarlar gibi birçok alana uygulanabilir hale getirilebilirler.

Sensör

Günümüzde sensör teknolojisi oldukça ilerlemiştir. NandsCorp bu konuda ciddi yatırımlar yapmaktadır. Çünkü “gerçek değeri” ölçmeye çalışmak, ciddi bir yatırım gerektirmektedir. Her zaman belirttiğimiz gibi, gerçek değeri hiçbir zaman ölçememekle birlikte gerçeğe en yakın değere ulaşmak ana hedefimizdir. Sıcaklık sensörlerinden nem sensörlerine, hava kalite sensörlerinden deprem sensörlerine ve daha pek çok parametrelerin ölçümü ile ilgili olarak değişik sensör teknolojilerini üretip kullanan NandsCorp, bunları elektronik sistemlerle destekleyerek endüstrinin hizmetine sunmaktadır.

Kablolu ve Kablosuz Haberleşme

En düşük seviyede bilgisayar iletişimi enerji şeklinde verinin kodlanmasını ve bu enerjinin karşı tarafa bir iletişim aracı ile gönderilmesini gerektirir. Örneğin, veriyi karşı tarafa bir kabloyla iletmek için elektrik akımı kullanıldığı gibi radyo dalgaları da havada verileri taşımak için kullanılabilir. NandsCorp bu amaçla Ethernet, RS485, RS232 gibi kablolu protokolleri kullandığı gibi WiFi, NFC ve RFID gibi kablosuz teknolojileri de tasarladığı sistemlerde kullanmaktadır

Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle temasa geçiniz.x
Back to Top