Hakkımızda.

Biz Kimiz?

Nandscorp, günümüz teknolojilerini en iyi şekilde kullanarak insanların ihtiyaç duyduğu yaratıcı fikirleri gerçek elektronik sistemlere çeviren ve bu sistemleri en kaliteli şekilde üreten bir şirket olarak kurulmuş ve yapılandırılmıştır. Bir ürünün kalitesini belirleyen en önemli etkenin, ürünü tasarlayan ve üreten personelin kalitesinden ve deneyiminden kaynaklandığını bilerek; uzmanlık alanlarına son derece hâkim, en az 15 yıl tecrübeli bir çekirdek mühendislik kadrosu ile tasarım ve üretim faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Gücünü personelimizin bilgi, yetenek, tecrübe ve hiç azalmayan heyecanından almakta ve bu heyecanla sürekli insanlara hayatı kolaylaştıran yeni ürünler sunmaktadır.

Yeni teknolojilerin geliştirilmesi ve üretim kalitesinin artırılması amacıyla çeşitli üniversiteler ile de ortak çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmaların sonucu olarak genç mühendislerimiz ve mühendis adayı gençlerimiz bizim tecrübemizden faydalanmakta ve çeşitli konularda kendilerini yetiştirerek yeni teknolojiler üretmektedirler.

Gömülü sistem tasarımı, işaret işleme ve algoritma tasarımı, yapay zeka teknolojileri, sensör teknolojileri, kablolu ve kablosuz haberleşme teknolojileri, yazılım ve donanım tasarımı şirketimizin çalışmalarını yoğunlaştırdığı ve çok önem verdiği ana teknolojilerdir.

Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerine verdiğimiz önem dışında, ürünlerimizin kalitesi, kullanıcı dostu olması, satış sonrası servis desteği ve hepsinden de önemlisi gelecek nesillere aktaracağımız Dünya’mız için çevreye zarar vermeyen yeşil enerji sertifikalı ve dönüşebilir olması şirket kültürümüzün temel taşlarıdır.

Kalite Politikamız

Nandscorp, en ileri teknolojileri en yüksek kalite ile birleştirerek tasarladığı ve ürettiği ürünlerini müşterilerine sunmayı kendisine hedef belirlemiş bir şirkettir. Bu amaca uygun olarak Nandscorp’ta çeşitli kalite ve kontrol standartları, araştırma geliştirme ve üretim sürecinin önemli bileşenleri olarak takip edilmektedir. Üniversitelerden bu amaçla destek alınmakta ve bu işlemler büyük bir ciddiyetle gerçekleştirilmektedir. Projelerin planlanması, geliştirilmesi, üretimi, kalite kontrolü ve satış sonrası servis desteği aşamalarında çok katı standartlar uygulanmakta ve kaliteden kesinlikle taviz verilememektedir.

 

Kalite Politikamız

Markalarımız

NandsCorp

NandsCorp

NandsPark

NandsPark

NandsHome

NandsHome

Back to Top